Click to order
Total: 
Ім я
Ваш Email
Телефон
«Колекція» ювелірний бутік 
Новини

Giovanni Ferraris - велика колекція у Львові!

Велика колекція від ювелірного дому Giovanni Ferraris три дні у Львові!
Ювелірний бутік «Колекція» запрошує Вас з 5.11 по 7.11 за келихом шампанського насолодитись витворами мистецтва від італійських майстрів!

Ідея – простота та витонченість. Стиль – єдність класики та модерну. Колірні рішення – безмежні. Філософія – краса та неординарність. Місія – створювати емоції.

Найдосвідченішим знавцям ювелірних виробів завжди є чим захоплюватися, коли вони бачать будь-яку з унікальних фантазійних колекцій від Джованні Фераріс – одного з найвідоміших і найвіртуозніших майстрів ювелірної справи Італії. Джованні, як нікому іншому, ось уже майже 30 років вдається з неперевершеною тонкістю та витонченістю розкривати суть коштовностей в ексклюзивних виробах власного бренду преміум-класу.

GIOVANNI FERRARIS бере участь у найпрестижнішій виставці двох американських континентів – LasVegasCoutureShow з 2014 року. Дебют бренду ознаменувала гучна нагорода Couture Design Award 2014. У 2017 році ювелірам вдалося повторити успіх, представивши на конкурсі сережки з титану і золота, що танцювали, прикрашені білими діамантами. Сережки, нагороджені нагородою Editor's Choice, належать колекції Titanium. Вони поєднують обсяг, сяйво та витонченість, пропонуючи подивитися на світський імідж з погляду несподіваного матеріалу. У руках майстрів GIOVANNI FERRARIS титан перетворюється на вишуканий дорогоцінний метал. Але на відміну від золота та платини – міцний, практичний, із сильним характером.

«Я вважаю, що сила нашої компанії у великій енергії, ефективності та єдності компанія працює як один суцільний організм і знає, як привернути увагу до розробки нових фантастичних творінь», - сказав Джованні Фераріс.

І творіння GIOVANNI FERRARIS справді виглядають фантастично. Варто згадати про такі знамениті колекції як Twist, де прикраси немов овочують зап'ястя та пальці серпантином дорогоцінного блиску, або Iris, де використовуються великі смарагди та самфіри надзвичайно красивого матового огранювання.

Ювелірні вироби GIOVANNI FERRARIS не для масової публіки. Ювелірний Дім, всі вироби якого виготовляються виключно на власній фабриці в San Salvatore Monferrato неподалік ювелірної столиці Італії Валянці, віддає перевагу лише закритим виставкам для особливих глядачів, серед яких завжди багато знаменитостей. І найвибагливіші з них визнають найвищий рівень ювелірних прикрас, які гідно підтверджують постійну італійську якість і мають ім'я GIOVANNI FERRARIS.
Made on
Tilda