«Колекція» ювелірний бутік 

Бритва Buunt

Buunt
57000,00
грн.
Бритва Buunt Croco Silver
Croco Silver - це не просто верстат для гоління - це витвір мистецтва. Її ручка виконана з срібла 925 проби в стилі крокодилячої шкіри. На торці ручки ви можете побачити чудовий малюнок за допомогою техніки Мокуме-Гане зі сплаву золота 585 і срібла 925. Також ручка прикрашена золотими вставками. Стильний аксесуар напевно підкорить серце будь-якого чоловіка і викличе непідробний захват у всіх, хто цінує не тільки бездоганну якість, а й чудовий дизайн предметів особистого користування, адже ніхто не зможе залишитися байдужим до моделі, яку ми хочемо вам представити.

Відмінною особливістю бритвеного верстата є унікальна технологія його виготовлення, що отримала назву «Мокуме-Гане». Її суть полягає в з'єднанні дорогоцінних металів, завдяки чому виходить унікальний малюнок, який ніхто і ніколи не зможе повторити. Якщо ви вважаєте, що цінність - це рідкість і унікальність, то кращого вибору, ніж вироби, виготовлені за допомогою японської техніки XVII століття "Мокуме-Гане", ви не знайдете. Такий принцип виконання зацікавить всіх, хто прагне до індивідуальності навіть в дрібницях, а використовувані матеріали підкреслять ваше прагнення до ненав'язливої ​​розкоші.

Бритва стане прекрасним подарунком для всіх чоловіків, яким небайдужі їх імідж і положення в суспільстві, а ваш вишуканий смак не залишиться без уваги і щирої вдячності.

Матеріали: Срібло 925, Золото 750.

Мокуме-Гане: Золото 585, Срібло 925

Вставки: Чорніння або Патинування


Вага: 50-56 г
Click to order
Total: 
Ім я
Ваш Email
Телефон
Доставка
Made on
Tilda